KARL STORZ GmbH & Co.

З момент свого заснування у 1945 році компанія KARL STORZ розвивалась як міжнародне підприємство з виробництва і продажу ендоскопів, медичних інструментів і приладів. Асортимент ендоскопічного інструментарію для медицини, ветеринарії і промислової ендоскопії нараховує на даний момент більше ніж 15 000 найменувань. Найновіші розробки компанії KARL STORZ стосуються області цифрових систем документування і створення глобальної концепції по обладнанню операційних залів. Будучи системним постачальником, підприємство поєднує свій досвід в ендоскопії з рішеннями для програмного забезпечення з ціллю інтеграції в операційному залі, а також для підтримки менеджменту клінічних процесів і ресурсів.

Історія заснування Карл Шторц

В 1945 році Карл Шторц почав виробництво ЛОР-інструментів, налобних освітлювачів і бінокулярних луп. Цей інтерес до медичної візуалізації, освітлення і, відповідно, до фізики, в кінці кінців привів його до спеціалізації на ендоскопах. Він загорівся ідеєю створення ендоскопів, які б дозволили лікарю заглянути в глибину людського тіла. В той час технічні можливості для цього були більш ніж обмежені. Досліджувана ділянка всередині тіла освітлювалась або мініатюрною і, відповідно, із слабким освітленням електричною лампою, або ж відбитим світлом будь-якого зовнішнього джерела, яке проходило через ендоскопічну трубку. Карл Шторц швидко збагнув, що таким чином оптимального освітлення досягти неможливо. Він хотів знайти новий метод. Для цього йому знадобились дві конкуруючі якості: безпомилкова інтуїція ремісника і фантазія художника і винахідника. Знайдене ним рішення проблеми ендоскопічного освітлення має силу й сьогодні: світло, що генерується потужним джерелом світла, передається в порожнини тіла по оптоволоконному кабелю. Цей принцип «освітлення холодним світлом» став фундаментом сучасної ендоскопії і причиною успіху компанії KARL STORZ. За рахунок запатентованих винаходів і зареєстрованих промислових зразків (в цілому більше 400) Карл Шторц справив вагомий вплив на розвиток сучасної ендоскопії.

Світова компанія

Як глобалізоване сімейне підприємство, компанія KARL STORZ діє по всьому світу, щоб обслуговувати і консультувати клієнтів на місцях. Компанія представлена більше ніж 50-ма філіалами в більше ніж 40 країнах на всіх континентах. Таким чином, професійні працівники забезпечують оптимальне обслуговування замовників і ринку в виробничих комплексах, збутових і маркетингових компаніях KARL STORZ.