Про компанію

Ми успішно працює на українському медичному ринку з 2001 року. За час роботи нами було втілено сотні проектів з постачання складного діагностичного медичного обладнання та розхідних медичних матеріалів в десятки клінік країни.

Ми пропонуємо нашим партнерам широкий спектр діагностичного обладнання, в тому числі, комплексне обладнання медичних установ „під ключ”.

З 2002 року наша компанія на правах дилера здійснює поставки автоматичних ін’єкційних систем (безголковий ін’єктор) виробництва компанії MEDRAD, призначених для вводу контрасних речовин у кров пацієнтів при обстеженні на комп’ютерних томографах, магнітно-резонансних томографах та ангіографах.
З 2009 року ми є офіційним представником в Україні Заводу медичної техніки та товарів народного вжитку ФДУП „ДКНВЦ ім. М.В. Хрунічева”, котрий виробляє високоякісну медичну техніку, зокрема баросистеми БЛКС-303 MK, БЛКС-307 МК та барокамери активної гіперемії.

Із ще одним світовим виробником гіпербаричних систем наша компанія почала співпрацю в кінці 2015 року. На сьогоднішній день компанія Sechrist Inc. має всі необхідні виробничі потужності, щоб виробляти барокамери 4-х різних розмірів, а також забезпечувати повний сервіс вже встановленого обладнання.

У 2010 році спектр обладнання, що пропонує ТОВ «Укрмедресурс» поповнився наркозно-дихальним обладнанням та апаратами штучної вентиляції виробництва компанії Fritz Stephan Medizintechnik GmbH.

З 2014 року наша компанія почала тісну співпрацю з швейцарською компанією Ardo medical, яка є відомим виробником неонатального обладнання та систем догляду за матір’ю та дитиною. Спектр обладнання даної компанії, котре ми пропонуємо на медичному ринку України включає в себе інкубатори, відкриті реанімаційні столи, лампа фототерапії та лампи променевого тепла, а також матраци обігріву дитини.

ТОВ «Укрмедресурс» є, також, представником SIMENS AG та KARL STORZ. Ми можемо запропонувати Вам великий вибір діагностичного обладнання цих двох світових лідерів у своїй медичній галузі.

Нашими постійними партнерами є провідні державні та приватні медичні установи:

  • - клінічна лікарня „Феофанія”,
  • - Київський міський діагностичний центр,
  • - Центральна міська клінічна лікарня м.Києва,
  • - медичний центр „INTO-SANA” м.Одеса,
  • - клініка „Євролаб” м.Київ,
  • - „АМНУ Науково-практичний центр променевої діагностики”,
  • - „НПМЦ дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України”,
  • - МОЗ України
  • - інші.

Мета компанії

Наш дружній колектив складається з кваліфікованих фахівців: менеджерів з продажу медичної техніки та розхідних матеріалів, інженерів, економістів, спеціалістів з медичною освітою.

Постійна наполеглива праця, неформальний підхід до вирішення будь-яких проблем–запорука нашої успішної роботи. Всі зусилля ми спрямовуємо на забезпечення зростаючих потреб ринку та вимог найвибагливіших клієнтів. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте тільки найякісніше медичне обладнання від провідних виробників.

Більш детально ознайомитись з інформацію про обладнання, котре ми пропонуємо, та його виробників Ви можете на інших сторінках нашого сайту.

Чому Укрмедресурс?

Досвід роботи

Товариство “Укрмедресурс” успішно працює на українському медичному ринку з 2001 року. За час роботи нами було втілено сотні проектів з постачання складного діагностичного медичного обладнання та розхідних медичних матеріалів в десятки клінік країни.

Нам довіряють

Нашими постійними партнерами є провідні державні та приватні медичні установи: клінічна лікарня “Феофанія”, Київський міський діагностичний центр, Центральна міська клінічна лікарня м. Києва, медичний центр “INTO-SANA”, клініка “Євролаб”, та ін.

Спектр послуг

Ми пропонуємо нашим партнерам широкий спектр діагностичного обладнання, в тому числі, комплексне обладнання медичних установ. Наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію про медичне обладнання, якість продукції і ціни.