Ardo Medical AG

Ардо медікал АГ – швейцарська компанія, ціллю якої є розробка, виробництво та продаж медичного обладнання. Головний офіс компанії знаходиться в м. Унтерагері в Швейцарії. Окрім цього, компанія має 4 філії: в Німеччині, Великій Британії, Голландії і Китаї. Ардо співпрацює з представниками в більше ніж 50 країнах для того, щоб поширювати своє обладнання по всьому світу. Завдяки тісній співпраці з споживачами та широкій мережі дилерів, компанія має змогу вчасно визначати потреби ринку і відповідати їм.

Обладнання компанії Ардо супроводжує людей в їх подорожі по життю. Воно підтримує розвиток новонароджених та недоношених дітей та дає відчуття комфорту маленьким пацієнтам. Основний фокус компанії спрямований на надійність та якість обладнання, а досвідченість і відданість ділу дозволяють команді працівників Ардо випускати на медичний ринок досконалий продукт.
Велика мережа місцевих постачальників гарантує відмінну якість матеріалів, які використовуються на всіх етапах виробництва. Точність, надійність та привабливий дизайн додають обладнанню ще більше переваг.

Використання новітніх рішень та прискіпливий нагляд за якістю дають можливість відповідати всім вибагливим вимогам покупців. Компанія Ардо будує свій успіх на повазі до людей та навколишнього середовища.