Sechrist

Компанія Sechrist була заснована у 1973 році інженером Роном Сечрістом. В тому ж році була розроблена та виготовлена перша медична барокамера. У 1995 році компанія стала лідером на ринку виробництва одномісних медичних барокамер.
Sechrist це команда, відданих своїй справі, спеціалістів, чиєю метою є виявлення та розробка високоякісних технологічних рішень для медичної спільноти по всьому світу. Компанія знаходить та втілює в життя проекти, які покращують якість лікування, додають комфорту та ефективності в роботу практикуючих лікарів.
Команда спеціалістів Sechrist виготовляє гіпербаричні камери вже понад 35 років. Досвід, який працівники вкладають в свою роботу, не можна переоцінити, оскільки більшість з них працює з компанією Sechrist більше 20 років.

  • Компанія Sechrist виготовила і встановила більше барокамер, ніж всі разом взяті виробники гіпербаричних камер.
  • Компанія Sechrist має мережу більше 100 дистрибюторів на території США та по всьому світу.
  • Обладнання компанії Sechrist побудоване на строгій відповідності стандартам якості.
  • Технічні потужності компанії Sechrist включають в себе весь комплекс робіт, починаючи з лиття акрилового циліндру і аж до процесу загальної зборки барокамери.
  • Акрилові і металеві барокамери виготовленні у відповідності до стандартів: A.S.M.E., P.V.H.O і N.F.P.A.
  • Програма підтримки якості компанії Sechrist була сертифікована S.G.S. ВБ ISO 13485. Деякі апарати мають відповідність Європейській директиві для медичних пристроїв 93/42/ECC та Європейській директиві для обладнання під тиском 97/23/EC.