Stephan

Фріц Стефан Медіцінтекнік ГмбХ була заснована у 1974 в Гамбурзі. Від початку свого існування компанія спеціалізується на виготовлені наркозно-дихального обладнання та апаратів штучної вентиляції легенів для новонароджених, дітей та дорослих. Ще один вид діяльності – виробництва систем постачання кисню.

Компанія вийшла на медичний ринок західної Європи у 1978 році. А вже в кінці 2006 року була визнана найкращою в своєму регіоні.

Всі етапи виробництва проходять на території Німеччини. Обладнання є знаним в Європі завдяки німецькій якості, ефективному сервісу та конкурентним цінам. Компанія Стефан працює відповідно до діючих європейських норм та стандартів та має всі необхідні дозволи та сертифікати.

Модельний ряд апаратів штучного обладнання складається з 3 апаратів розроблених для дітей, дорослих та немовлят (вагою від 500 гр). Всі апарати мають сучасний дизайн, є легким та зручними в використанні. Такі системи можуть бути великою перевагою клініки, а завдяки своєму компактному розміру ще й підійдуть для приміщень будь-якого розміру.

Модельний ряд наркозно-дихального обладнання складається з 2-х систем: Akzent Color та Akzent X Color. Дані системи можна використовувати в лікарнях та каретах швидкої допомоги, в мобільних госпіталях та у місцях з поганою інфраструктурою. Всі вони мають модульну будову, а апарат Akzent X Color ще й працює з газом Ксенон.