Medpad

Наша місія полягає в тому, щоб стати лідером на світовому ринку медичних виробів та послуг задля покращення діагностичних та терапевтичних процедур.

Медичне зображення — це вікно в широкий, таємничий світ людського організму. Воно може показати стан здоров’я серця, яке видає три мільярди ударів на середню тривалість життя… Виявити блокування впродовж 60 000 миль артерій та судин… і виділити один єдиний нерв. Більш ніж коли-небудь, медичне зображення — це спроба, направлена на порятунок життя, в якій MEDRAD відіграє вирішальну роль.

Компанія MEDRAD була заснована в 1964 році, коли доктор медичних наук Стефан Хейльман (Stephan Heilman) створив перший ін’єктор для ангіографії з конторольованим потоком, у своєму будинку, поряд з Піцбургом (Pittsburgh), штат Пенсільванія (Pennsylvania). Будучи лікарем палати невідкладної допомоги, „Док” відкрив надзвичайний потенціал в ангіографії, рентгенівських технологіях, який дав можливість побачити кров’яний потік всередині тіла . Він виявив ,що введення контрасної речовини до судин, покращує зображення та робить можливим діагностування серцевих нападів та хвороб у пацієнтів, які регулярно звертаються по невідкладну допомогу.

Виріб доктора був першим у довгому переліку інновацій від MEDRAD. Пізніше компанія представила перший ін’єктор для комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансних (МР) досліджень і стала лідером серед виробників допоміжних пристроїв для МР.

Сьогодні MEDRAD — це сучасна транснаціональна компанія, яка має філії та представництва у всіх куточках світу.

В MEDRAD працює більше ніж 1 700 постійних працівників, 1 200 з яких працюють в Піцбурзі. Головний офіс в Європі знаходиться в Маастриху (Maastricht), Нідерланди та дочірні міжнародні офіси, розташовані у Франції, ФРН, Італії, Китаї, Великій Британії, Бразилії, Японії, Норвегії, Бельгії, Швеції, Данії, Сінгапурі, Єгипті, Мексиці, Кіпрі та в Австралії.

Головний центр MEDRAD знаходиться у Варрендейлі (Warrendale), штат Пенсільванія (Pennsylvania), 18 миль на північ від Піцбургу (Pittsburgh). 125 000 квадратних футів обладнаних площ — все це адміністративні корпуси. MEDRAD Indianola знаходиться в окрузі Індіана (Indiana Township), графство Аллеген (Allegheny County ), та складається з трьох ділових підрозділів: розвитку і досліджень, виробництва стерильної одноразової продукції та складів.

Розташований поблизу Рідкпарку ( RIDC Park ) в окрузі О`Хара (O’Hara Township ) на площі у 155 000 квадратних футів, Центр Хейльмана (Heilman) складається з підрозділів: по виробництву ін’єкційних систем MEDRAD, МР спіралей та допоміжних матеріалів; дослідних та випробувальних лабораторій; центру сервісного обслуговування MEDRAD. Відкрита у 2002 році, будівля центру названа на честь засновника MEDRAD доктора медичних наук Стефана Хейльмана (Stephan Heilman).

Нещодавно, MEDRAD представив нові вироби мистецтва серед ін’єкційних систем: для КТ — Stellant CT, для МР — Spectris Solaris EP МR.