Новая модель одного из лучших аппаратов в области реабилитации Thermo Pro (Германия)

14.04.2021

ТОВ «УКРМЕДРЕСУРС» проводить комплексне сервісне обслуговування всієї запропонованої продукції, як наприклад наркозні апарати. Фахівці нашої компанії, пройшовши навчання в сертифікованих центрах навчання виробника обладнання, здійснюють монтаж, ремонт і сервісне обслуговування продукції.

Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування медичного обладнання проводиться нашими інженерами за допомогою високоточного обладнання, яке дозволяє швидко і якісно визначити і усунути неполадки як барокамери так і апарата ШВЛ.

Система технічної підтримки включає в себе вступний інструктаж фахівців, гарантійне і післягарантійне обслуговування і проведення післягарантійної експертизи з метою визначення можливостей продовження ресурсу обладнання.

У разі поломки, інженери компанії в найкоротші терміни відреагує на виклик і при необхідності виїдуть до замовника. Налагоджена система доставки оригінальних комплектуючих дозволяє швидко і якісно відремонтувати обладнання.

Наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію про умови сервісного обслуговування, а також допоможуть вибрати необхідне медичне обладнання (барокомплексах, барокамера купити, наркозний апарат, ендоскопи, апарат ШВЛ ціна).

Останні новини